Vaša online kancelária

Vaša online kancelária

_

Kancelárske potreby

V našej ponuke nájdete kancelárske potreby od ceruzky až po tlačiarne. Zabezpečíme Vám dovoz objednaného tovaru až k Vašim dverám. Samozrejme všetko vyriešime online. Žiadne starosti. Spoľahnite sa na partnera, ktorý splní Vaše požiadavky od A po Z .

Počítače, notebooky, elektornika a multifunkčné zariadenia

V našej ponuke nájdete okrem kancelárskych potrieb aj počítače, notebooky, tlačiarne a elektroniku. Kontaktujte nás a predstavíme Vám našu ponuku. Počítače, notebooky a tlačiarne alebo kopírky Vám samozrejme pripravíme na prvé použitie, dovezieme a tlačiarne v prípade záujmu aj nainštalujeme.

Grafické práce

Pripravíme Vám grafiku pre Vaše vizitky, oznámenia, prezentácie alebo weby. Samozrejme všetko online, telefonicky a bez starostí.

Kopírovnie a tlač

Potrebujete niečo vytlačiť alebo okopírovať vo väčšom množstve? Ste na správnom mieste. Nemusíte nikam chodiť. Všetko poriešime online. Kontaktujte nás a o ostatné sa už postaráme. Uvidíte, je to jednoduché a bez starostí. 

Spotrebný materiál pre akúkoľvek tlačiareň

Potrebujete akýkoľvek spotrebný materiál pre Vašu tlačiareň?  V našom portfóliu nájdete alternatívne a originálne tonery, cartridge, kancelárske papiere, grafické papiere a rôzny kancelársky spotrebný materiál. Kontaktujte nás a predstavíme Vám našu ponuku..

Viazanie dokumentov a záverečných prác

Viazanie dokumentov do hrebeňovej alebo tepelnej väzby. Vaše dokumenty vytlačíme, zviažeme a doručíme až k Vašim dverám.

Pozrite si náš online katalóg

Vytvorte si Váš nákupný zoznam. Pošlite nám ho cez kontaktný formulár a o ostatné sa už postaráme my. Nikdy to nebolo jednoduchšie. V prípade tlače, viazania alebo grafických prác nás kontaktujte. Vyriešime všetko do najmenších detailov

Ako Vám môžeme pomocť? 

_