VYTVOR SI SVOJ VANKÚŠ

Vytvorte si svoj vankúš z pohodlia domova.

Nemusíte nikam chodiť. Kliknite na tlačítko nižšie a využite náš online creator.

Vankúš s potlačou – skvelý darček pre každého spachtoša

Máte v rodine alebo medzi svojimi blízkymi osobu, ktorá neskutočne rada a najmä veľa spí? V tom prípade máme pre vás jedinečný tip na darček pri jeho najbližších narodeninách, meninách či inej príležitosti, kedy sa rozhodnete spachtoša potešiť.

Vankúš s originálnou potlačou  je presne tým darčekom, ktorý mu rozjasní nielen úsmev na tvári, ale navyše dodá jeho spánku nový rozmer.

Ako vybrať správny vankúš s vlastným motívom

Možno sa vám zdá na prvý pohľad tento darček trochu komplikovaný. Radi vás však vyvedieme z omylu. Jediné, čo potrebujete je nápad a chvíľka vášho cenného času. Tak teda, poďme na to!

Tvar vankúša napovie veľa

Hoci sa to nezdá, aj tvarom vankúša môžete vyjadriť, čo k obdarovanej osobe cítite. Klasický štvorcový tvar môžete vymeniť za tvar srdca a milovanej osobe tak vyjadriť lásku alebo náklonnosť. Najčastejšie po srdiečkových vankúšok s vlastným motívom siahajú zaľúbenci. Svoju rolu však dokonale zohrá aj v deň matiek, prípadne pri inej príležitosti, kedy sa obdarúvajú najbližšie ženy v rodine.

Druhým variantom je klasický vankúš v tvare štvorca, prípadne obdĺžnika. Ten má nepopierateľnú výhodu v tom, že dokážete využiť maximálnu plochu pre potlač a váš motív sa tak bude v spálni alebo obývačke obdarovaného vynímať s patričnou pozornosťou.

Aký motív vybrať, keď chcem obdarovať…

Najčastejšími adeptami na darček v podobe vankúša s potlačou sú partneri alebo rodičia. V tom prípade je celkom na mieste, ak zvolíte ako hlavný motív jednu z obľúbených fotografií. Môže zachytávať spomienky na spoločne strávené chvíle, úžasnú dovolenku plnú zážitkov na celý život alebo váš portrét, ktorým sa chcete milovanej osobe pripomínať.

Potlač vytvorená z fotografie je skvelou formou, ak chcete podobným vankúšom potešiť starú mamu alebo oboch starých rodičov. Vyberte spoločnú momentku z detstva alebo skupinovú fotku, kde sú všetky vnúčatá. Výsledkom bude zaručene dojatá babka alebo starý otec, ktorí radi jedinečnému vankúšu nájdu čestné miesto v obývačke tak, aby naň videla každá návšteva.

Vankúš s potlačou s vtipným textom môžete celkom určite darovať svojmu súrodencovi a vyjadriť tak jedným gestom súrodeneckú lásku alebo naopak, večnú láskavú rivalitu. Slávny výrok, na ktorý si spomínajú všetci v kancelárii alebo dostatočne trefné motto je výborným motívom, ak sa rozhodnete vankúš s potlačou darovať kolegovi či nadriadenému.

Nuž a napokon, nezabúdajme na možnosť skombinovať oba spomínané motívy, a vytvoriť tak vankúšik s motívom, ktorý spojí fotografiu alebo obľúbený obrázok a vyznanie. Pomocou slov, ako napríklad “milujem ťa”, “chýbaš mi”, “snívam o tebe” alebo “mám ťa rád” povie vankúš v jednom geste všetko za vás.

Dokonale naplánovaný darček alebo rýchla záchrana

Inšpirovali sme vás práve k skvelému darčeku? V tom prípade neváhajte a so správnym výberom tvaru a motívu potlače určite prídete na ideálnu kombináciu, ktorá oslávenca poteší. Ak ste sa rozhodli pre romantické vyznanie alebo radi nakupujete darčeky s dostatočným predstihom, naplánujte si dizajn vankúša s vlastným motívom potlače do posledného detailu. Vyskúšať rôzne varianty a doladiť vankúš do posledného detailu môžete pomocou online creatora  kedykoľvek, kedy si na to pomyslíte. Darček v podobe vankúša s potlačou je tak skvelým riešením, aj keď hľadáte nápad na poslednú chvíľu.

Stačí nahrať fotografiu, obrázok alebo text (prípadne ich kombinácie) a pohodlne dokončiť objednávku bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu. Hotový darček si jednoducho prevezmete v copycentre  alebo vám ho doručí kuriér na zvolenú adresu.

Aby sme mohli vyhotoviť váš vankúš v čo najlepšej kvalite, odporúčame vám použiť kvalitné fotografie. Fotografie z nízkou kvalitou napríklad 76kb (zväčša fotografie z mobilného telefónu) nebudú dostatočne kvalitné na vyhotovenie vankúša a výsledok vás môže sklamať. A to by sme nechceli. Preto vám odporúčame použiť fotografie v čo najlepšej kvalite. Ak by ste potrebovali pomôcť kontaktujte nás