_

Vytvor si svoj obraz online 

_

Obraz na plátne ako dekorácia, ktorá sa hodí všade

Máte doma množstvo fotografií, ktoré zachytávajú významné chvíľky z vášho života? Svadba alebo fotky detí, či celej rodiny od profesionálneho fotografa, sú práve tie momentky, ktoré dokážu nadekorovať naše steny tak, ako žiaden iný obraz. Aj preto je obraz na plátne z fotografie, koláže alebo obľúbenej grafiky vyhľadávaným spôsobom, ako vniesť do interiéru kúsok toho, čo milujeme.

Pozrite sa s nami, kde vám môže takýto obraz dotvoriť priestor, vyzdobiť steny alebo navodiť atmosféru, po akej túžite.

Ideálne miesta pre obraz na plátne s vlastným motívom

Skôr, než nájdeme vhodné miesto pre váš nový obraz, poradíme vám aj s tým, ako taký obraz na plátne získať. Hneď na úvod jedna dobrá správa. Nemusíte preto opustiť dokonca ani pohodlie svojho gauča. Obraz na plátno z vlastnej fotografie si dnes môžete vytvoriť pohodlne a rýchlo, vďaka online programu , ktorý odošle vašu požiadavku priamo do copycentra . Hotový obraz si potom môžete vyzdvihnúť priamo na adrese alebo nechať jednoducho zaslať až domov. Potom už ostáva len na vás vybrať to správne miesto, kam ho zavesiť.

_DSC5441
_DSC5250

3 tipy na miesto, kam si môžete originálny obraz zavesiť

Premýšľate nad tým, kam by sa fotografia na plátne z vašej letnej dovolenky najviac hodila? Alebo kde by ste si mohli zavesiť obraz s fotkou vášho štvornohého miláčika? Nech sa páči, inšpirujte sa.

TIP PRVÝ – VAŠA DOMÁCNOSŤ

Na fotografie na plátne zrejme nenájdete lepšie miesto, ako je u vás doma. Okrem toho, že tak vytvoríte naozaj originálny interiér, ktorý nikde inde človek nenájde, môžete obraz na plátne z vlastnej fotografie použiť aj ako dekoráciu. Stačí, ak zvolíte podkladové farby podľa toho, ako sa hodia k nábytku v obývačke alebo v spálni a plochu obrazu vyskladáte ako koláž fotografií s rôznou veľkosťou.

Tí šikovnejší zvládnu aj úpravu fotografie do obľúbených odtieňov sépie alebo elegantnej čierno-bielej. Na internete existuje množstvo voľne dostupných programov, pomocou ktorých premeníte aj menej detailnú fotografiu na malé umelecké dielo. Prípadne ju zverte ešte pred vytvorením výsledného obrazu do rúk šikovného grafika.

Ozdobiť tak môžete napríklad aj dlhé steny chodby alebo studenej predsiene, alebo vniesť trochu rodinného tepla do dizajnovej obývačky. Obraz na plátne s vlastným motívom sa hodí aj do detskej izby, najmä ak siahnete po obľúbených postavičkách alebo hrdinoch vašich ratolestí.

TIP DRUHÝ – KANCELÁRIA ALEBO PRACOVISKO

Ak pracujete v kancelárii alebo máte k dispozícii priestor, ktorý si môžete vyzdobiť podľa svojho uváženia, je obraz na plátne skvelým spôsobom, ako svoje pracovisko zútulniť a urobiť tak trochu osobnejším. Samozrejme, ak sa jedná o rodinné fotografie, ktoré nechcete vystavovať na oči naozaj všetkým, ich klasickým miestom je fotorámik na stole. Možno však v počítači ukrývate skvosty v podobe obľúbených fotografií ako napríklad jedinečné západy slnka, obľúbené tajné miesta či idylické zákutia, ktoré ste navštívili.

Skvelým tipom pre obraz s vlastným motívom do kancelárie sú napríklad tie, ktoré si vyhotovíte dosadením motivačného citátu. Presne takého, ktorý vás nakopne tým správnym smerom vo chvíľach, kedy nejde všetko presne podľa plánu alebo na tradične ošemetné pondelkové rána.

_DSC5295

TIP TRETÍ– OBRAZ AKO DARČEK

Tentokrát prenechajte umiestnenie obrazu niekomu inému. Pre vás je však skvelým tipom na darček pre niekoho z rodiny alebo blízku kamarátku. Opäť raz stačí presnoriť archív fotografií a darovať tak milú spomienku na spoločne strávené chvíle alebo nostalgické zážitky. Pre mamu či babičku si môžete dokonca pripraviť milú koláž fotografií aj s krátkym popisom, ktorú osadíte do väčšieho rozmeru obrazu a pre dobrú kamarátku vtipný citát, ktorý vystihuje vaše priateľstvo.

Obraz na plátne je napokon aj skvelým darčekom pre svadobný pár, ak stihli fotenie ešte pred svadbou. Prípadne im môžete zaobstarať poukážku na takýto originálny darček, kde si fotografiu môžu sami vybrať a dať zhotoviť neskôr po svadbe.

Dívate sa aj vy práve na holú stenu v obývačke alebo kancelárii, ktorá si vyslovene žiada nejakú výzdobu. Buďte originálny a vsaďte na jedinečný kúsok v podobe obrazu na plátne s vlastným motívom. Stačí si len zvoliť, aký to bude.

_

Videonávod online creatora

_
Upozornenie

Aby sme mohli vyhotoviť Váš fotoobraz v čo najlepšej kvalite, odporúčame Vám použiť kvalitné fotografie. Fotografie s nízkou kvalitou napríklad 76kb (zväčša fotografie z mobilného telefónu) nebudú dostatočne kvalitné pre vytvorenie fotoobrazu a výsledok Vás môže sklamať. A to by sme nechceli. Preto Vám odporúčame použiť fotografie v čo najlepšej kvalite. Ak by ste potrebovali pomôcť

Kontaktujte nás.

Ak by ste aj napriek našej snahe neboli s produktom spokojný, garantujeme Vám vrátenie peňazí v plnej výške za Váš produkt.